ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР

про надання послуг та ліцензійного контенту

Редакція від 13.07.2023 року

1. Вступ
Цей документ (далі - "Оферта", «УМОВИ») є офіційною публічною пропозицією Фізичної особи-підприємця МАСЛАКОВА ПОЛІНА ГНАТІВНА (далі - «Виконавець») укласти договір на зазначених нижче умовах (ч. 1 ст. 642 Цивільного кодексу України). Договір укладається між вами - Користувачем сайту ltolstoy.ru і всіх його піддоменів, і нами - ФОП МАСЛАКОВА ПОЛІНА ГНАТІВНА.
Прийняти пропозицію щодо укладення договору може будь-яка дієздатна особа, зацікавлена в послугах Виконавця і досягла 18-річного віку (у разі прийняття пропозиції від імені організації, представник організації повинен мати достатній обсяг повноважень).

Терміни:

Трансляція, вебінар - це «віртуальний» інформаційно-консультаційний захід, організований, за допомогою інтернет-технологій, в якому викладач передає інформацію слухачеві через відео і аудіо сигнал у режимі реального часу;

Онлайн-курс - захід, вебінар, програма або їх запис (відеоматеріали), спрямований на придбання нових знань і відпрацювання практичних навичок у будь-якій області діяльності або комунікативних ситуацій, який може складатися з трансляції, завдань та інших матеріалів, що надаються за допомогою мережі Інтернет.

Платформа – набір навчальних матеріалів з тематики обраної Замовником, що рекламується в мережі Інтернет, в тому числі через вебсайт ltolstoy.ru, які розміщуються та адмініструється Виконавцем за допомогою спеціалізованого програмного середовища для проходження онлайн курсів – Getcourse (далі – Платформа). Виконавець може на власний розсуд змінювати Платформу (спеціалізоване програмне забезпечення) на інше спеціалізоване програмне середовище, при цьому, Користувач повинен самостійно ознайомитися із функціоналом та правилами роботи Платформи. Користування функціями Платформи (програмного середовища) входить у вартість курсу.
Навчальний матеріал – презентація, інтерактивний матеріал, відеозапис, домашнє завдання тощо, які розміщені на Платформі або на вебсайті Виконавця.

Тариф– відомості про ціну Курсу, умови надання Послуг, інших корисних переваг, які зазначені на вебсайті Виконавця, фейсбук сторінці Виконавця чи рекламних матеріалах.
Особистий кабінет – обліковий запис Користувача на Платформі, який адмініструється Виконавцем і через який Користувач отримує доступ до Курсів, Навчальних матеріалів, іншу необхідну інформацію.

2. Предмет договору

2.1. Предметом договору є надання інформаційно-консультаційних послуг, а саме проведення трансляції або вебінару, перелік котрих розміщений на сайті в мережі Інтернет за адресою https://profnew.online/ і усіх його піддоменів (далі за текстом - "сайт"), а також надання обмеженого доступу до ліцензійного контенту ( навчальних матеріалів - далі за текстом «курс»), які є інтелектуальною власністю Виконавця шляхом використання безкоштовного програмного забезпечення з закритим кодом, що забезпечує шифрований голосовий та відео зв'язок через Інтернет між комп'ютерами (VoIP), використовуючи технології пірингових мереж (SKYPE-консультації).

2.2. Зміст, кількість і строк надання послуг Виконавця, а також інформація про вартість кожної Послуги розміщена на сайті Виконавця за адресою: https://profnew.online/ та на інших веб-сторінках, які розміщені на піддоменах profnew.online.

3. Прийняття умов (акцепт оферти)

Користуючись сайтом і замовляючи послуги, що запропоновані на сайті, ви підтверджуєте акцепт оферти і укладаєте з нами договір, на умовах, викладених в цьому документі. Акцепт оферти дорівнює укладенню двосторонньої угоди в простій письмовій формі (відповідно до положень ч. 2 ст. 640 Цивільного кодексу України).

Прийняти пропозицію щодо укладення договору (УМОВ договору) можливо шляхом здійснення наступних дій:
(А) вчиненням будь-яких дії, які свідчать про прийняття УМОВ (натисканням на відповідну кнопку замовлення, зокрема, але не виключно: «Купити», «Замовити» «Придбати», проставленням галочки в чекбоксі або аналогічною дією) на сторінці замовлення послуги на нашому сайті; або

(Б) оплатою виставленого вам рахунку або електронного інвойсу платіжної системи (оплата шляхом переходу за наданим в електронному листі посиланням);

(В) фактичним користуванням послугами на сайті або ліцензійним контентом. У цьому випадку Ви погоджуєтеся з тим, що ми будемо розглядати факт використання послуг і контенту, як прийняття УМОВ (акцепт оферти).

Акцепт оферти означає, що ви беззаперечно приймаєте усі УМОВИ договору. Якщо ви не згодні з УМОВАМИ договору - залиште сайт і припиніть використовувати Послуги та користуватися сайтом.

4. Вартість та обсяг послуг

Послуги і безкоштовні матеріали.
Обсяг доступних вам послуг, залежить від придбаного продукту (тарифа послуг).
Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними у відкритих розділах сайту, ви отримуєте тільки базову інформацію щодо необхідної тематики. У разі придбання платних послуг, ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту. Ви можете придбати окремий продукт (тариф послуг) за одноразову плату.
Деякі курси навчання передбачаються виконання самостійної роботи і певних завдань (домашніх завдань), які є частиною процесу надання послуг.

Вартість послуг.

Інформація щодо вартості послуг розміщена на нашому сайті та/або в змісті електронних повідомлень, які направляються на вашу електронну адресу.
Остаточна вартість послуг визначається в валюті платежу українська гривня (UAH) та фіксується у виставленому вам рахунку, відображається на сторінці оплати послуг, а також в банківській виписці по картці.

Доступ до курсу.

Перегляд та доступ до курсу здійснюється на платформі Getcourse. Ознайомитися з правилами користування платформою Getcourse можна за посиланням https://getcourse.ru/.

Доступ до сервісу Getcourse здійснюється за персональним посиланням, яке Виконавець надсилає на адресу електронної пошти Користувача, яка була вказана під час реєстрації на сайті, та/або на соціальні месенджери Viber, Telegram, зареєстрованих за телефонним номером Користувача разом з ключем-доступу (логін та/або пароль) не пізніше, ніж за один робочий день до початку обраного Замовником тренінгу та / або трансляції, або протягом дня, якщо Замовник оплатив доступ до онлайн-курсу (ліцензійного контенту).

Доступ до обраного курсу надається строком від 1 до 12 місяців, в залежності від обраного Користувачем тарифів Послуг. Ви можете продовжити цей строк за додаткову плату. Якщо під час перегляду курсу у вас виникли технічні проблеми, перевірте наявність доступних системних оновлень. З будь-якими питаннями ви завжди можете звернутися до Виконавця безпосередньо за адресою електронної пошти: vladislavmaksimenko016@gmail.com.

Завантажувати або записувати відеоматеріали як для подальшої дистрибуції, так і в особистих цілях заборонено.
Якщо з боку Користувача буде зафіксована підозріла активність, наприклад, спроби запису екрану або проведення онлайн-трансляції під час перегляду ліцензійного контенту, Виконавець залишає за собою право заблокувати даного користувача без попередження і припинити надавати доступ до курсу без повернення грошових коштів Замовнику.

Як буде проходити навчання
Кожен курс передбачає наявність детальної програми, що складається з окремих тематичних блоків і занять. З детальним змістом кожного тарифа Послуг ви можете ознайомитися на сайті https://profnew.online/.
При бажанні ви зможете придбати додаткові години персональної консультації від Автора курсу.

Домашні завдання
Курс та/або участь у тренінгу передбачає обов'язкове виконання Користувачем протягом усього процесу надання Послуг домашніх завдань. Результати будуть перевірятися в індивідуальному порядку Виконавцем та/або Автором Курсу. Якщо Виконавець з якоїсь причини не надає вам зворотний зв'язок щодо результатів виконаних домашніх завдань, повідомте про це шляхом надсилання електронного листа по електронній пошті vladislavmaksimenko016@gmail.com.
Якщо Користувач не виконує домашні завдання або, у разі наявності помилок, які були виявленні Виконавцем та/або Автором Курсу під час перевірки домашніх завдань, та повідомлення про це Користувача, не вносить виправлення відповідно до вказівок Виконавця (в тому числі повторні помилки та виправлення), то Користувач не отримує доступ до наступних трансляцій і матеріалів Курсу

5. Користування сайтом і замовлення послуг

Користуючись сайтом або послугами, ви приймаєте Умови, а також нашу Політику конфіденційності, яка опублікована за адресою: ltolstoy.ru в нижній частині сайту. Перш ніж замовляти, оплачувати або користуватися послугами, уважно ознайомтеся з цими документами. Якщо ви не згодні з їх змістом, покиньте сайт і припиніть використовувати наші послуги.
Якщо ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на пропоновані на сайті послуги, або ж фактично користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо відправляти вам електронні листи, сповіщення та повідомлення, які містять рекламну інформацію: рекламні розсилки, інформацію про послуги і наявні акції (або акції наших партнерів) за номером телефону та e-mail, що були зазначені Вами під час реєстрації на сайті або оформлення замовлення. При необхідності, ви завжди можете відмовитися від їх отримання.
Ви повинні дотримуватися всіх УМОВ договору і Правил надання послуг, з якими вам буде запропоновано ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі користування послугами.
Ви погоджуєтеся з тим, що ви не будете брати участь в діяльності, яка порушує функціонування сайту, Послуг або пов'язаних з ними серверів і мереж, а також діяльності, яка може спричинити шкоду діловій репутації Виконавця.
Ви приймаєте на себе повну відповідальність за порушення будь-яких зобов'язань, обумовлених в УМОВАХ договору, а також за всі наслідки цих порушень.

6. Укладення угоди

Порядок формування та укладення відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту (тарифа послуг) і методу оплати.
Реєстрація на сайті, підписка на поштову розсилку, оформлення замовлення і оплата Послуг на сайті (введення ваших платіжних реквізитів) можливі з урахуванням отримання Вашої попередньої згоди з усіма УМОВАМИ договору та Політикою конфіденційності (без проставлення відмітки «Я ознайомлений (-на) і приймаю Умови надання послуг і Політику конфіденційності» у відповідному чек-боксі, під формою збору даних).

Момент укладення договору

Відвідуючи сайт, користуючись послугами з отримання доступу до навчального матеріалу Виконавця, ви укладаєте з нами Ліцензійну угоду на використання контенту. Реєструючись на тренінг і / або трансляцію, ви укладаєте з нами договір про надання послуг.
У разі придбання передплаченого тарифа послуг, ви укладаєте з нами договір в момент натискання на кнопку «Придбати» (або інше аналогічне поле або кнопку).
У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів, Договір вважається укладеним в момент оплати Вами виставленого рахунку або електронного інвойсу платіжної системи.

Придбання декількох продуктів або додаткових послуг
Ви можете одночасно придбати і користуватися однією або декількома послугами Виконавця.

Виправлення помилок введення
Реєструючись на нашому сайті або замовляючи послуги, ви в будь-який момент маєте можливість перервати процес оформлення покупки і виправити помилки введення даних до моменту завершення процесу реєстрації або оформлення замовлення - оплати послуг. Ви, також, завжди можете зв'язатися з нами і повідомити про допущені помилки введення даних шляхом відправлення нам повідомлення на електронну пошту адреса котрої, зазначена на цьому сайті.

7. Терміни надання послуг

Разові послуги
Будь-які разові послуги / передплачені тарифи послуг, які розміщені на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мають фіксований термін надання послуг). В такому випадку, надання послуг припиняється після закінчення зазначеного терміну. Дії з Вашого боку, спрямовані на припинення послуг, не потребуються.

Обмежений термін доступу до контенту
Деякі тарифи послуг передбачають надання Користувачу доступу до ліцензійного контенту на обмежений термін. В такому випадку, Користувач отримує доступ до контенту на термін, зазначений на сторінці з описом продукту на нашому сайті.

8. Умови оплати доступу до онлайн-курсу

Оплата курсу
Усі Курси на сайті ltolstoy.ru є платними. Оплата за Курс здійснюється шляхом безготівкового розрахунку на поточний рахунок Виконавця або за допомогою різних платіжних систем, доступних на момент оплати, наприклад, але не виключно

Wayforpay або LiqPay.

С інструкціями щодо порядку оплати за допомогою платіжної системи ви можете ознайомитися на офіційному сайті обраної Вами платіжної системи. У разі виникнення додаткових питань, щодо вибору платіжного сервісу, Користувач може безпосередньо звернутися до Виконавця за адресою електронної пошти зазначеної в оферті.

Списання коштів
У разі оплати послуг на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг. Для резидентів України, валюта платежу - українська гривня (UAH).
При оплаті послуг карткою, сума списання визначається виходячи з курсу міжнародних платіжних систем VISA або MasterCard. Крім того, сума списання може включати додаткові комісії банків і платіжних систем.
Послуга вважається оплаченою з моменту зарахування коштів на поточний рахунок Виконавця.

Невиконання платіжних зобов'язань
Ми залишаємо за собою право пред'явити претензію з приводу порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання грошових коштів з вашої платіжної карти або чергового платежу, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання, до моменту їх належної оплати.

9. Спосіб оплати

Ви можете оплатити курси одним з перерахованих способів:

1. 100% передоплата через платіжні системи.

2. Оплата Курсу частинами від Monobank.
Оплата в розстрочку доступна всім власникам карт Monobank і дозволяє розбити оплату на 3 рівних платежу, кожен з яких стягується 1 раз на місяць. При цьому ви одноразово сплачуєте комісію банку у розмірі 4% від загальної вартості курсу.

3. Миттєва розстрочка від ПриватБанк
Дозволяє розбити оплату на обрану вами кількість платежів. При цьому ви одноразово сплачуєте комісію банку в розмірі 7% від загальної вартості курсу.

4. Оплата Курсу частинами від Альфа Банку.
Дозволяє розбити оплату на обрану вами кількість платежів. При цьому ви одноразово сплачуєте комісію банку в розмірі 1,8% від загальної вартості курсу.
Застереження: детальні та актуальні умови оплати Курсу частинами, розміщені на сайті банківської установи, що надає відповідні Послуги та може відрізнятися від тих, що зазначені в цій оферті. Користувач зобов’язаний, перед здійсненням сплати вартості Послуг, перевірити відповідну інформацію на сайті банківської установи самостійно.

5. 100% передоплата за безготівковим розрахунком.

У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат, які виникають в результаті відхилення платежу з вашої вини (наприклад: недостатньо коштів на карті; допустимий кредитний ліміт по карті вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки / рахунку суму фактично понесених нами витрат.
Ми зберігаємо за собою право, в будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати Послуг, або відмовитися від запропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.

Повернення коштів
Користувач користується правами споживача, передбаченими ст. 13 Закону України «Про захист прав споживачів», яка регулює відносини за надання платних дистанційних послуг. Відповідно до п. 5 ст. 13 Закону у разі, коли інше не передбачено договором, споживач НЕ МАЄ права розірвати договір, укладений на відстані, якщо:

1) надання послуги або поставка товару електронними засобами зв'язку за згодою споживача відбулися до закінчення строку розірвання договору, визначеного у частині четвертій цієї статті, про що споживачеві було повідомлено у підтвердженні інформації;
2) споживач відкрив аудіо- чи відеокасету [A27] або носій комп'ютерного забезпечення, які постачаються запечатаними.
Таким чином, отримання Користувачем доступу до закритого розділу сайту та/або Платформи, на якому розміщено матеріали Курсу не дає можливості останньому вимагати розірвання договору або повернення коштів.

Право Користувача на звернення щодо неналежної якості Послуг
1. У разі, якщо якість послуг з будь-яких причин є для Користувача неналежною, Виконавець надає Користувачу право протягом 7 (семи) календарних днів від дня отримання доступу до матеріалів Курсу, звернутися до Виконавця з Заявою про повернення сплачених коштів.

2. Заява на повернення коштів надсилається Користувачем на електронну адресу: vladislavmaksimenko016@gmail.com. Відповідальність за правильність даних, зазначених в Заяві несе Замовник.

3. Заява на повернення коштів повинно містити наступну інформацію:
3.1. ПІБ Користувача, адреса електронної пошти, номер телефону та логін;
3.2. Спосіб, дата і сума оплати Послуг, що підтверджується розрахунковим документом;
3.3. Заяву (претензію), яка розкриває об'єктивні причини, через які Користувач вважає, що надано послуги неналежної якості;
3.4. Банківські реквізити для повернення коштів.

4. Термін розгляду претензії Виконавцем складає 30 днів з моменту її надходження на електронну пошту Виконавця, після закінчення якого останнім приймається одне з таких рішень: 1) про незгоду з претензією і відмову в повернені коштів, або 2) про згоду з претензією та задоволення вимог Користувача про повернення коштів.

5. У разі прийняття Виконавцем рішення про повернення коштів, останній повідомляє Користувача про відповідне рішення та про необхідність надсилання Користувачем на електронну пошту Виконавця заповненої заяви (претензії) про повернення грошових коштів з підписом Користувача у відскановому електронному вигляді (допускається формат .pdf, .jpeg). Грошові кошти повертаються Користувачеві не пізніше 30 (тридцяти) календарних днів від дня отримання підписаної та відсканованої Заяви (претензії). Повернення коштів здійснюється за вирахуванням комісій платіжних систем, на карту здійснення оплати.

10. Право на використання контенту Виконавця

Залежно від замовленого тарифа послуг, ви отримуєте доступ до певного контенту (інформаційних і навчальних матеріалів), авторські та суміжні права, котрих захищені і належать:

Автору - Лебедєвій Марії Олексіївні;
Ліцензіат - ФОП МАСЛАКОВА ПОЛІНА ГНАТІВНА (Виконавець).

Використання Користувачем отриманої інформації та матеріалів (аудіо-, відеозаписів тощо) допускається тільки в особистих цілях та для особистого використання, з врахуванням забезпечення збереження даної інформації від несанкціонованого витоку та/або публічного поширення
Ми надаємо вам не ексклюзивне, непередаване право (обмежену ліцензію) на використання контенту в особистих цілях, на умовах цієї угоди на весь термін надання послуг, якщо інше не передбачено умовами тарифа послуг.
Беручи до уваги правила, які зазначені нижче, Користувач підтверджує, що повністю ознайомився з кожним пунктом. Особливо це стосується переліку штрафних санкцій, які передбачені за незаконне розміщення, поширення, передачу третім особам копій і оригіналів продукту Виконавця (об'єктів інтелектуальної власності), а також посилань на матеріали Виконавця.
Всі курси, розміщені на цьому сайті, є інтелектуальною власністю Виконавця.
Будь-яке розповсюдження або передача матеріалів курсу третім особам без дозволу Виконавця є порушенням чинного законодавства. Порушник в цьому випадку притягується до кримінальної, адміністративної та цивільно-правової відповідальності з подальшим стягненням матеріальної та моральної шкоди за кожен подібний випадок поширення матеріалів.
Після покупки курсу кожному Користувачеві надається індивідуальний серійний номер. З його допомогою буде встановлено Користувач, який зробив копію продукту (об'єкта інтелектуальної власності), порушивши тим самим умови цих Правил та чинного законодавства. Далі цей Користувач буде притягнутий до матеріальної або кримінальної відповідальності.
У разі незаконної записи, зйомки, розміщення, поширення, передачі будь-яким третім особам копій і (або) оригіналу продукту (об'єктів інтелектуальної власності, зокрема курсів) або посилань на матеріали Виконавця, Користувач несе матеріальну відповідальність в розмірі та порядку, зазначеному нижче:

Штрафні санкції, які визначені по відношенню до гривні в еквіваленті до долару США за офіційним курсом НБУ на дату виставлення вимоги:
20 000 $ (доларів США) за запис і зйомку матеріалів курсу;
50 000 $ (доларів США) за поширення матеріалів на будь-яких ресурсах і платформах в Інтернеті, в тому числі на сайтах «складчини».
Сума завданих збитків буде встановлена судом індивідуально для кожного конкретного випадку, в залежності від кількості переглядів, завантажень і придбань матеріалів.
Відповідно до положень Кримінального кодексу України, а саме ст. ст. 231, 361, 361 (2) за незаконний збут та (або) розповсюдження інформації з обмеженим доступом, передбачена кримінальна відповідальність у вигляді штрафних санкцій в розмірі від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до 2 років.

Використання об’єктів інтелектуальної власності
Усі матеріали, розміщені на Сайті ltolstoy.ru та/або в особистому кабінеті на Платформі, а також матеріали, надані Вам під час надання платних послуг (контент), є об'єктом інтелектуальної власності, виключні права, на використання яких, належать Виконавцю. Право використання контенту і матеріалів, що входять до складу сайту або отриманих в процесі надання Послуг, обмежена використанням контенту в особистих некомерційних цілях і не допускається в інших випадках.
Копіювання, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення і поширення матеріалів, розміщених на сайті, або, котрі надаються вам під час надання послуг, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, строго заборонено і переслідується законом.
Ви погоджуєтесь не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати, не обмінювати матеріали, отримані в процесі надання послуг, в будь-яких цілях, якщо право на це не було надано вам правовласником в окремому письмовому договорі, а також не використовувати інші об'єкти інтелектуальної власності без письмового дозволу.

11. Відповідальність за послуги неналежної якості

Положення закону

Положення чинного законодавства про захист прав споживачів, в частині пред'явлення претензій з приводу надання послуг неналежної якості, поширюються на існуючі відносини, незалежно від УМОВ договору. Права споживача, надані вам законом, в будь-якому разі, не будуть порушені.

Застереження про гарантії

Ми не надаємо жодних гарантій, що користуючись послугами Виконавця, Користувач отримує очікуваний та бажаний результат. Ми не можемо обіцяти вам успіх. Але, конкретні результати навчання залежать від багатьох чинників, на які ми не можемо вплинути (такі як, ваші індивідуальні здібності до навчання, а також сумлінне виконання домашніх завдань і наших рекомендацій). Тому, результати різних користувачів можуть сильно відрізнятися під час користування одними і тим самими послугами та контентом.
Користувач розуміє, що його особисте непогодження з думкою Виконавця, методикою і змістом програми навчання, не є підставою для повернення коштів.

12. Відповідальність

Загальні положення
У разі порушення сторонами зобов'язань, надання недостовірної інформації під час укладання або в ході виконання договору, сторони несуть відповідальність у встановленому порядку.

Ми несемо відповідальність за:
- порушення УМОВ надання послуг;
- надання Послуг неналежної якості.

Ми не несемо відповідальності за:
- неможливість надання послуг з обставин, які від нас не залежать (враховуючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв'язку, несправність обладнання і програмного забезпечення , що не належить нам);
- за повні або часткові переривання надання послуг, пов'язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших планових робіт, викликаних необхідністю підтримки працездатності та розвитку технічних засобів (якщо ми повідомили вас заздалегідь);
- порушення безпеки обладнання і програмного забезпечення, яке використовується вами для отримання послуг;
- втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої провини;
- будь-які збитки третіх осіб, що виникли не з нашої вини;
- за особисті очікування Користувача і наслідки, які настали в процесі використання отриманої інформації і не пов'язані з якістю наданих Послуг.
Виконавець не здійснює освітню, викладацьку чи педагогічну діяльність та не надає освітні послуги, не видає будь-яких сертифікатів, свідоцтв, дипломів тощо.

Ви несете відповідальність за:
- за достовірність і правильність реєстраційних та платіжних даних, зазначених вами в процесі реєстрації на сайті або оформленні замовлення;
- використання третіми особами ваших облікових даних, які використовуються для отримання доступу до Послуг;
- використання контенту Виконавця з метою подальшого перепродажу, розповсюдження або передачі третім особам;
- порушення УМОВ користування сайтом і послугами Виконавця;
- порушення умов платежу;
- втручання в роботу сайту і доступних сервісів або спробу отримати до них доступ в обхід наших інструкцій;
- збереження конфіденційності і безпеки доступу до свого Особистого кабінету, а також за всі дії, що відбуваються за його допомогою;
- вчинення під час проходження Курсу наступних дій, але не виключно, розпалювання міжнаціональних конфліктів, приниження інших учасників, викладача, реклама, нецензурні вислови та інша поведінка, що порушує морально-етичні норми та вимоги чинного законодавства тощо.

Обмеження відповідальності Виконавця
Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензії обмежується сумою придбаної послуги.
У разі порушення нами термінів надання послуг, наша відповідальність обмежується виключно:
- продовженням термінів надання послуг, або
- наданням послуг в нові терміни до повного виконання наших зобов'язань, або
- поверненням вартості послуги, наданої невчасно.

13. Термін дії пропозиції (оферти)
Оферта діє до тих пір, поки не буде змінена або відкликана Виконавцем.
Припинення дії оферти не вплине на юридичні права, зобов'язання і відповідальність, які діяли для Вас і Виконавця, і виникли до моменту відкликання оферти або припинення дії УМОВ.

14. Термін дії договору

14.1. Договір про користування сайтом (контентом сайту) вважається укладеним на невизначений термін і діє, поки не буде розірваний Вами або нами.
14.2. У будь-якому випадку, послуга з надання доступу до курсу (ліцензійним матеріалу) вважається наданою в повному обсязі, якщо протягом семи календарних днів з моменту її надання Користувач не надіслав Виконавцю на електронну адресу зазначену в цій Оферті претензію щодо невідповідності наданої Послуги належної якості.

15. Припинення користування послугами

Ви маєте право припинити користування сайтом і безкоштовними послугами в будь-який час, без пояснення причин.
Для припинення користування платними послугами, повідомте нас про це, звернувшись по електронній пошті, адреса котрої зазначена на сайті.
Будь ласка, зверніть увагу, після того як ви відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втратите доступ до всього придбаного контенту і доступних послуг. У разі, якщо на момент розірвання договору (угоди) ви все ще маєте доступ до придбаного тарифу послуг (платного контенту) будь-яка сума, яку ви сплатили в рахунок оплати послуг і сервісів Виконавця не буде повернута, в тому числі і сума вартості фактично невикористаних послуг .

Ми можемо в будь-який час анулювати договір з вами, якщо:
(А) ви порушили будь-яке положення УМОВ (або вчинили дії, які явно свідчать про вашому небажанні чи нездатності дотримуватися УМОВИ договору), або
(Б) ми змушені зробити це за вимогами законодавства (наприклад, якщо надання Вам послуг є незаконним або перестає бути законним), або
(В) Виконавець припиняє надання Послуг в країні, в якій ви перебуваєте або користуєтеся послугами, або
(Г) надання послуг стає нерентабельним з точки зору Виконавця.

Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем Виконавця або грубо порушите Умови, або якщо ми запідозримо вас в цьому, ми можемо призупинити або повністю заблокувати вам доступ до сайту і послуг.

Одностороння відмова від договору з вагомих підстав
Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав.
Зокрема, ми маємо право анулювати ваш акаунт і розірвати договір з вами (угоду користувача) негайно, в разі, якщо ви порушуєте наші права інтелектуальної власності або грубо порушуєте УМОВИ договору, а також в разі виникнення заборгованості по оплаті послуг.

16. Персональна інформація (дані)

Ми обробляємо Вашу персональну інформацію відповідно до нашої Політики конфіденційності. Ви завжди можете знайти актуальну версію Політики конфіденційності на сайті за адресою ltolstoy.ru, в нижній частині сайту. Ці умови встановлюють правила збору, обробки та використання вашої персональної інформації.
Зверніть увагу, що, користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та даєте згоду на збір і обробку ваших персональних даних та іншої персональної інформації. Якщо ви не згодні з положеннями Політики конфіденційності і описаними в ній правилами збору, обробки та використання персональної інформації, припиніть використовувати наші послуги і залиште сайт.

17. Зміни в умовах договору

Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати умови цієї оферти (УМОВИ договору), розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення і нову редакцію оферти. Рекомендуємо періодично перевіряти цю сторінку і дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки.
Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що користування ПОСЛУГАМИ після зміни УМОВ договору, розглядається нами як прийняття Вами цих УМОВ в новій редакції. У разі якщо ви заперечуєте проти нової редакції УМОВ, відправляйте нам повідомлення електронною поштою або поштою за адресою, вказаною на сайті. Однак, ми безумовно зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку, в разі якщо ви відмовитеся прийняти нові УМОВИ.

18. Загальні умови

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ договору, викладені в цій оферті, а також спеціальні умови опубліковані на сторінці продукту, складають повний текст договору про користування сайтом і послугами, що укладається між Вами та Виконавцем, а також визначають порядок надання Послуг (за винятком послуг, що надаються на підставі окремого письмового договору, якщо такі є) і повністю замінюють всі попередні угоди і домовленості між вами і Виконавцем.

Дійсність положень
Якщо судовий орган, визнає недійсність будь-якого положення УМОВ договору, відповідне положення буде виключено з УМОВ, зі збереженням дії інших положень: інші положення УМОВ як і раніше будуть дійсні, і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.

Застосовне право
Відносини сторін регулюються положеннями законодавства України.

19. Додаткові умови для організації

Якщо ви є юридичною особою, то приватна особа, яка прийняла умови від імені вашої організації, заявляє і гарантує, що вона уповноважена брати зобов'язання від вашого імені і володіє достатніми повноваженнями, щоб приймати пропозицію щодо укладення договору від вашого імені (щоб уникнути непорозумінь, термін «Ви», стосовно до юридичних осіб, означає організацію).

20. Інформація про постачальника послуг

ФОП МАСЛАКОВА ПОЛІНА ГНАТІВНА
РНОКПП: 3806402743
Місце реєстрації: Україна, 84116, Донецька обл., Краматорський р-н, місто Слов'янськ,
вул. Батюка, будинок 21/83, квартира 197
e-mail: shupo76@gmail.com
тел.: +380951178988

Made on
Tilda